Servis monitorů Asus

Opravy monitorů Asus provádíme 24 hodin denně / 7 dní v týdnu, přičemž můžete volit ze dvou základních druhů oprav. Můžete si vybrat mezi službou servis monitorů Asus U ZÁKAZNÍKA nebo službou servis monitorů Asus U NÁS na našem servisním středisku.

U ZÁKAZNÍKA - servis monitorů Asus

Servis monitorů Asus u zákazníka je v omezených případech možno uskutečnit a objednat, nicméně je nezbytné tuto službu předem konzultovat s naším technickým oddělením. Pakliže to bude možné, provedeme opravu monitoru Asus přímo u vás doma nebo v kanceláři. Náš technik k vám přijede ve smluvenou dobu a uskuteční servis monitoru Asus přímo na místě. Jakmile provedete objednávku opravy monitoru Asus u zákazníka, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace.

Servis monitorů Asus Praha a okolí provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu !

Image

U NÁS - servis monitorů Asus na našem servisním středisku

Oprava monitoru Asus je provedena na našem servisním středisku v Praze. Porouchaný monitor můžete do servisního střediska doručit osobně nebo si jej nechat svézt ZDARMA, z kteréhokoliv místa v České republice. V případě svozu monitoru z Prahy a okolí, přijedeme pro poškozený monitor Asus nejpozději do 2 hodin od objednání. V případě celé České republiky provádíme svoz monitorů do druhého dne od objednání. Jakmile provedete objednávku svozu ZDARMA, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace a dohodne s vámi konkrétní postup.

Servis monitorů Asus, provádíme maximálně rychle a operativně s ohledem na potřeby klienta.

Jak oprava monitoru Asus probíhá?

  • monitor vám ZDARMA odvezeme (službu poskytujeme po celém území České republiky) nebo jej osobně doručíte na naše servisní středisko
  • po příjmu monitoru Asus na servis, provedeme diagnostiku poškození
  • stanovíme pevnou cenu opravy monitoru a postup servisních prací
  • po schválení celkové ceny zákazníkem, provedeme opravu monitoru
  • po provedení opravy monitoru Asus si můžete monitor vyzvednou v našem servisním středisku nebo vám jej odešleme zpět prostřednictvím smluvního dopravce

Rychlost a možnosti oprav monitorů

  • servis monitorů Asus obyvkle řešíme do 48 hodin po přijetí zakázky na servis
  • expresní oprava monitoru Asus za příplatek (na službu expresní servis monitoru se informujte telefonicky)
  • opravy monitorů Asus je možné v přiměřeném rozsahu řešit přímo u zákazníka (na možnosti opravy monitorů Asus u zákazníka se informujte telefonicky nebo si jej rovnou objednejte v části servis Asus u zákazníka)
  • v případě delšího servisního zásahu vám rádi zapůjčíme náhradní monitor

Doporučujeme

Telefon: 603 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

Servis výrobků Asus je služba poskytováná společnostísro která se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky