Servis PC Ostrava

Opravy PC Ostrava

Svoz PC Ostrava a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska Praha realizujeme každý pracovní den ! Servis PC Ostrava provádíme velice operativně, takže můžete předpokládat, že se k vám PC opět navrátí v co možná nejkratším termínu. Pro váš PC si přijede náš smluvní dopravce a odveze jej ZDARMA k nám na servis ! Následně vám jej odešleme opravený zpět ! Servis PC Ostrava funguje rychle a operativně. Svoz PC k opravě provedeme nejpozději druhý den po objednání. Servis PC provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Servis PC Ostrava komplexně zahrnuje Ostravu a celý Moravskoslezský kraj, dle základního rozpisu, který naleznete v níže uvedené tabulce. Pod lokalitu servis PC Ostrava především zahrnujeme:

Lokalita svozu Ostrava a okolíServis PC z Ostravy a celého Moravskoslezského kraje
Ostrava Mariánské Hory, Moravská Ostrava, Přívoz, Vítkovice, Zábřeh, Martinov, Poruba, Pustkovec, Svinov, Třebovice, Nová Ves, Slezská Ostrava, Hulváky, Antošovice, Hrušov, Koblov, Muglinov, Heřmanice, Michálkovice, Bartovice, Radvanice, Kunčičky, Hrabová, Kunčice, Nová Bělá, Proskovice, Stará Bělá, Polanka nad Odrou, Krásné pole, Lesná, Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice
Moravskoslezský kraj Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín

Servis PC Ostrava (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy PC. O možnostech expresního servisu PC Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis PC Ostrava (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy PC a pochopitelně i softwarové opravy PC se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy PC se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ PC
Servis PC provádíme
obvykle v termínu do:
Servis PC EXPRES
(možnost příplatku)
Servis Asus 1-2 dny ANO
Ostatní PC
2-3 dny ANO

Doporučujeme

Telefon: 603 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

Servis výrobků Asus je služba poskytováná společnostísro která se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky