Servis notebooků Asus

Notebook AsusServis notebooků Asus provádíme 24 hodin denně / 7 dní v týdnu, přičemž máte možnost volit ze dvou základních druhů. Můžete si vybrat mezi službou servis notebooků Asus U ZÁKAZNÍKA nebo službou servis notebooků Asus U NÁS na našem servisním středisku.

U ZÁKAZNÍKA - servis notebooků Asus

V rámci našich ucelených servisních služeb si můžete objednat servis notebooku Asus přímo u vás doma nebo v kanceláři. Náš technik k vám přijede ve smluvenou dobu a provede servis notebooku přímo na místě. Jakmile provedete objednávku servisu notebooku Asus u zákazníka, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace.

Servis notebooků Asus Praha a okolí provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu !

U NÁS - servis notebooků Asus na našem servisním středisku

Servis notebooku Asus je prováděn na našem servisním středisku v Praze. Poškozený notebook můžete do servisního střediska přinést osobně nebo si jej nechat svézt ZDARMA, z kteréhokoliv místa v České republice. V případě svozu notebooku z Prahy a okolí, přijedeme pro poškozený notebook Asus nejpozději do 2 hodin od objednání. V případě celé České republiky provádíme svoz notebooků do druhého dne od objednání. Jakmile provedete objednávku svozu, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace a dohodne s vámi konkrétní postup.

Servis notebooků Asus, provádíme maximálně rychle a operativně s ohledem na potřeby klienta.

Jak servis notebooků Asus probíhá?

 • notebook ZDARMA odvezeme (službu poskytujeme po celém území České republiky) nebo si jej osobně donesete na naše servisní středisko
 • jakmile notebook přijmeme na servis, provedeme diagnostiku poškození a stanovíme pevnou cenu opravy zařízení a postup servisních prací
 • po schválení celkové ceny klientem, provedeme opravu notebooku
 • po provedení opravy notebooku Asus si můžete notebook vyzvednou v našem servisním středisku nebo vám jej doručíme zpět prostřednictvím smluvního dopravce

Rychlost a možnosti oprav notebooků

 • servis notebooků Asus - hardwarové problémy obvykle řešíme do 1-2 dnů
 • servis notebooků Asus - softwarové problémy obyvkle řešíme do 24 hodin
 • expresní oprava notebooku za příplatek (na službu expresní servis notebooku se informujte telefonicky )
 • softwarové a hardwarové závady notebooků Asus je možné v omezeném rozsahu řešit přímo u zákazníka (na možnosti opravy notebooku Asus u zákazníka se informujte telefonicky nebo si jej rovnou objednejte v sekci servis u zákazníka)

Další možnosti servisu notebooků

 • v případě hardwarových problémů automaticky zálohujeme vaše data
 • v případě poškození HDD (pevného disku), poskytujeme na přání klienta službu záchrana dat z HDD
 • v případě delšího servisního zásahu vám rádi zapůjčíme náhradní notebook

Doporučujeme

Pokazil se vám notebook? Nevadí, kontaktujte profesionály na servis notebooků. Provádíme servis notebooků Acer, Asus, IBM, Fujitsu Siemens, Sony nebo Toshiba. Profesionální­ opravy a servis notebooků, to je POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST.

Telefon:604 75 76 77
E-mail:info@pocitacovapohotovost.cz

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Servis u zákazníka

Provozní doba
PONDĚLÍ - NEDĚLE (24 hodin denně / 7 dní v týdnu)